Yıldırım Halı Yıkama

Yıldırım Halı Yıkama

İDDALIYIZ !!!
En kaliteli Yıldırım halı yıkama Firması biziz.

15 Senedir Yıldırım bölgemizde, tüm mahalle, semt ve caddelerde, söz verilen günde halınızı alıyor, pırıl pırıl yıkayarak müşterimizin adresine teslim ediyoruz. Yıldırım Halı yıkama tecrübe, bilgi ve makine parkuru gerektiren, bir iştir. Müşterilerimizden aldığımız ürünler, dokuma ve kullanılan iplik olarak farklı kategorilerdedir. Örnek verecek olursak, makine halısı, yün halı, el halısı, sahggy halı gibi farklı ürünler bulunmaktadır. Her halı kendi özelliğine göre şampuan ve fırçalar kullanılarak yıkanmak durumundadır. Aksi taktirde halının yıpranması, renk bozulması gibi olumsuzluklar yaşanabilir. Yıldırım halı yıkama işinde en kaliteli hizmeti veren firma çalışanlarımız bu konuda eğitimli olup gelen ürünleri farklı gruplara ayırmaktadır.

yıldırım halı yıkama
bursa halı yıkama

Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Güney halı yıkama, Yıldırım halı yıkama işinde en başarılı sonuçu alabilmek için sırası ile yapılması gerekenler bulunmaktadır. Bu sektörde kalıcı olmak için en önemli nokta, bayanların sonuçtan memnun kalmasını sağlamaktır. Bu çok önemlidir onlar sizi çevrelerine tavsiye ederler, sizin başka hiç bir şekilde yapamıyacağınız tanıtımı yaparlar. Simdi en iyi halı yıkama işinin nasıl yapılması konusundaki bilgilerimizi sıralayalım.

 1. Halı cinsine uygun şampuan ve temizlik maddesi seçim ve kullanımı.
 2. Makinede halı cinsine uygun fırça kullanılması ve tüm makine ayarları.
 3. Halının tozdan arındırılması ve çırpma işlemi.
 4. Havuza alma ve otomatik makinede yıkama işlemi.
 5. Otomatik sıkmada halının sudan arındırılarak sıkılması.
 6. Halının askıya alınarak temiz ortamda, havalandırılması ve nemden tamamen kurtulması.(1/3 gün arası)
 7. Kalite kontrol masasında ürünün gerektiği gbi temizlenmesinin kontrol edilmesi.
 8. Özel poşetlerde paketlenerek teslim sürecinin başlatılması.

Evet halı yıkama işinde başarılı olabilmek, iddalıyız demek için önceliklerimizi sıraladık. Bu arada personelemizin, tecrübesi, müşteri ile olan ilişkileri, ürün alma ve tesliminde özen gösterilmesi gerekmektedir.

bursa-güney--halı-yıkama
bursa-halı-yıkama-firması
yıldırım halı yıkama

Güney Halı Yıkama

Firmamız Bursa Yıldırım Güney halı yıkama şirketimiz, 2004 senesinden günümüze kadar Vakıf köyde bulunan halı yıkama tesisinde faaliyet göstermektedir. Yukarıda açıkladığımız şekilde hizmet verebilmek için gereken, otomatik makine parkuru yüksek yatırım maliyeti gerektirmektedir. Seneler içerisinde işimizden kazandığımızı bu makinelerin alımına kullanarak en iyi halı yıkama işini başarma gayretinde olduk. Ekibimizi yaptıkları işte başarılı olmaları için devamlı olarak eğittik. Müşteri ile nasıl iletişim kuracakları konusunda özel olarak bilgilendirdik.

Yıldırım Halı Yıkama Fiyatları

Günümüzde yaşanan ekonomik gelişmeler malesef halı yıkama hizmetindede metre kare fiyatlarını dengesiz kılmıştır. Önceki senelere oran ile artan maliyetler hizmet fiyatına yansımaktadır. Bursa Yıldırım halı yıkama firması olarak metre kare fiyatlarımızı, her halı kategorisinde en uygun tutmaya özen gösteriyoruz.

  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama