Halı Yıkama Video

Bursa Güney Koltuk Yıkama

Bursa Halı Yıkama Çırpma İstasyonu

Bursa Halı Yıkama Yıkama Makinesi

Bursa Güney koltuk yıkama hizmeti, Tecrübeli ekibimiz tarafından, müşterilerimize yerinde verilen hizmettir.Profosyonel ekipman ile oturma grubu, misafir takımı ve çekyat ürünleri, evinizde yıkanarak temizlenmektedir.

Bursa halı yıkama fabrikamızda, ilk işlem halı çırpma makinesi ile halının otamatik makinede çırpılarak, üzerindeki, toz ve birikintilerden arındırılmasıdır.Ancak bu işlemden sonra halı yıkamaya tabii tutulabilir.

Halı yıkama makinesi otamtik akan bant ile, su bırakarak, uygun temizlik şampuanı ile halıyı paralel çalışan 2*4 adet fırça ile yıkama işlemi yapmaktadır.Otamatik halı yıkama makinesi yatay ve dikey halı yıkama işlemini bir arada yapmaktadır.

Bursa Halı Yıkama Kurutma Makinesi

Bursa Halı Yıkama Askıda Havalandırma

Bursa Halı Yıkama Kalite Kontrol

Güney halı yıkama tesisinde, 2 adet bulunan, yüksek devirli, santrafüjlü, çift tanbur halı kurutma makinesi ile, halı yıkamadan gelen ürünler, kurutularak üzerilerinde bulunan fazla su ve köpükden arındırılmaktadır.

Bursa halı yıkama tesisimizde Kurutma makinesinden alınan halının, nemde kurtulması ve ilk günki haline gelmesini sağlayan, olmaz ise olmaz işlem, halının askıya alınarak, açık havada havalandırılması ve hav alma işlemidir.Bu işlem ile halının tam olarak kuruması sağlanmaktadır.

Bursa Güney halı yıkama fabrikasında, tüm işlemlerden geçen halı son olarak, kalite kontrol kısmında, en ayrıntılı biçimde incelenir, onay alırsa, müşterimize teslim edilmek üzere servis araçlarına yüklenir.

  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama