Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı yıkama nasıl yapılır, açıklamasını ve anlatımını, yıkama videomuz ve yazımız ile anlatmaya çalışalım.Temizlik hizmeti, hijyen amaçlı, olduğu için belli standart kriterlerine sahip çok önemli bir iştir. Fiyat faktörü ile çok iş yapma amacına kurban edilemeyecek kadar önemli bir hizmettir. Halı yıkama havuzu işlem öncesi halının açılması için önemlidir.Söz konusu olan evde yaşayan bireylerin sağlığı ile direk alakalıdır. Halı yıkama işini, bilerek, doğru ekipman, doğru temizlik maddeleri ve işini bilen ekip ile yapmak gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan iş gerektiği gibi olmayacağı gibi sakıncaları da olabilir.

Servis Hizmeti

Müşteriye verilen hizmet, halının, adresten teslim alınması, kod işlemi yapılması ve fabrikaya yıkanmak üzre getirilmesi. Müşteri aranarak temizlenen ürünün istenilen adrese teslim edilmesi işlemini kapsamaktadır.

Temizlik Ürünleri

Halı yıkama işlemi esnasında kullanılacak olan temizlik ürünleri, leke çıkartıcılar, şampuanlar ve son planda kullanılan halı parfümlerini kapsamaktadır. Temizlik maddeleri, insan sağlığına kesinlikle zararı olmayan maddeler olarak secilmelidir.

Halı Yıkama

Halı yıkama işi süpürme(çırpma), yıkama makinesinde yıkama işlemi, kurutma ve sudan arındırılma, havalandırma ve hav alma, son olarak kalite kontrol ve paketleme işlerinden meydana gelen operasyondur.

Müşteri Memnuniyeti

Yapılan tüm yıkama hizmetinin, nihayi amacı sizi seçen ve beklentisi olan, müşterinizin, yapılan işlemden memnuniyeti aşamasıdır. Yapmış olduğunuz işin, başarı ölçüsü sadece ve sadece müşteri memnuniyeti olmalıdır.

Bursa halı yıkama
Bursa halı yıkama
Bursa halı yıkama
  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama