Kestel Halı Yıkama

Kestel Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti.

bursa kestel halı yıkama

Kestel Halı Yıkama Fiyatları.

Kestel halı yıkama hizmeti veren firmalar içerisinde, en hızlı ve kaliteli hizmeti sunan Güney Halı Yıkama fiyat konusundada, en ekonomik uygulamaları sunmaktadır. 2021 yılı bahar kampanyası çercevesinde, makine halısı yıkama fiyatımız metre kare 9 Tl dir.
Bu fiyata kaliteden kesinlikle taviz vermeden Kestel deki siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Kestel Halı ve Koltuk Yıkama

Kestel halı yıkama servisi, kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktadır. Kestel halı yıkama hizmetimizde halılarınız, evinizden ücretsiz servisimiz tarafından teslim alınmaktadır. Kestel halı yıkama hizmetimizde ürünler öncelikle halı yıkama havuzu içerisinde bekletilerek açılması sağlanmaktadır, halılar tesisimizde, toz temizleme aşamasında makineden geçirilir ve derinlemesine, çırpılarak, toz ve köfekelerden arındırılır. Daha sonra özel şampuanlar ile yıkama makinesinde otamatik olark özel fırçalar kullanılarl yıkanmaktadır. Santrafüj makinelerinde kurutulur ve havalandırma, hav alma işlemi için askılara asılır. Son olarak kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak adresinize teslim edilir.

Kestel ilçemizdeki müşterilerimize 2002 yılından günümüze, halı yıkama, yerinde halı ve koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, battaniye yıkama hizmetini, otomatik makinelerimiz ve tecrübeli ekibimiz ile vermekteyiz.

Kestel halı yıkama hizmetinde müşterimizin evinden alınan ürünleri, yıkama işlemi tamamlandığında, paket yapılarak, adresine teslimi gerçekleştiriyoruz.

  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama