Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Halı Yıkama

Bursa Gürsu Halı ve Koltuk Yıkama

Halı yıkamak günümüzde evlerimizde yapılması zor, hatta çok zor bir iştir.Bunun en büyük sebebleri ise öncelikle zaman, yıkanacak yer olmaması, kurutma, halının cinsi gibi birden fazladır.Eski zamanlarda bahçeli evlerde bunu yapmak daha bir kolaydı,sabunla köpürtüp el fırçalaları ile halı ve kilimler yıkanırdı.

Bu gün bu işleri yapacak yer, nede zaman var, olsada hizmet almaktan daha maliyetli olur.

Gürsu halı yıkama hizmeti veren firmamız başlangıçta şu tespiti yapmak ister.Halılar farklı şekillerde farklı hammadde kullanılarak üretilmektedir.Makine halısı en yaygın kullanılan üründür.El halısı pahalı olması, bakımının zorluğu gibi sebeblerden az bulunmakta ve kullanılmaktadır.Yünlü halılar tecihe göre kullanılmaktadır.

Halılar müşterilerimizden ücretsiz servisimiz tarafından kayıt yapılarak alınmaktadır.Fabrikaya gelen halılar cinslerine göre ayrılmakta, temizlik, yıkama, kurutma ve havalandırma işlemlerinden sonra paketlenerek müşterimizin adresine teslim edilmektedir.

Bütün temizlik ve yıkama işlemleri otamatik makinelerde, halının cinsine uygun fırça ve ekipman, temizlik maddeleri, şampuan kullanılark yapılmaktadır.

Bursa Güney Halı Yıkama firması olarak yılların bizlere kattığı tecrübe ile müşteri memnuniyetinin ve işinizi severek yapmanın en önemli kriter olduğu bilinci ile çalışmaktayız.

Sizlerde hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizi 0.224.351 0605 numaralı çağrı hattımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

gürsu-halı-yıkama
bursa halı yıkama
  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama