Bursa Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Servisi

Günümüzde ev dekarasyonu konusunda pek çok zengin seçenek bulunmaktadır. Salonlarımızda kullanışlı mobilyalar ile birlikte, aşağı yukarı çalışan mekanizma sistemi ile stor perde kullanımı oldukça yaygındır. Stor perde kullanılan kumaşlar farklı olsada, çalışma prensibi ve kullanım kolaylığı açısından avantaj sağlamaktadır. Tekstil sektöründe, kolay kırışmayan, leke tutmayan, kolay temizlenebilir ürünler her geçen gün daha fazla üretilmektedir. Stor perde, zebra perde yanısıra, kalın, kadife perdeler ve tüllerde günümüz modasına uygun durumdadır. Stor perde montajı ve sonrasında tam katlanabilme özelliği ile taraftar bulmakta. Bu sayfamızda, firmamızın Bursa stor perde yıkama servisi olarak verdiği hizmet hakkında detayları bulabileceksiniz.

bursa-stor-perde-yikama
stor-perde-nasıl-yıkanmalıdır

Stor Perde Nasıl Yıkanmalıdır

Bursa profosyonel stor perde yıkama işi nasıl yapılmaktadır. Stor perde ve genelde bütün perdeler, evlerdeki çamaşır makinelerinde yıkama için uygun değildir. Kumaş dokusu, öncelikle stor perde yıkama başlamadan önce, detaylı toz alma işlemine tabi olmalıdır. Sonrasında stor perde krom havuza alınır, havuzda yumuşatıcı ve kir çıkartıcı kimyasallar bulunmaktadır. Bu işlemde kullanılan hijyen elemanları, kesinlikle sağlığa zarar verecek maddeler değillerdir. Sonrasında açılarak asansörlü yıkama sistemine alınan stor perde yıkama işlemine ve sonrasında sıcak fanların bulunduğu kurutma tüneline girmektedir.

Stor Perde Yıkama Hizmet Bölgeleri

Bursa Güney Stor perde yıkama fabrikası olarak, yıllardır halı yıkama, koltuk yıkama hizmetinde olduğu gibi, stor perde yıkama hizmetindede şehrimizin tüm ilçe ve semtlerinde stor perde yıkama servisi olarak çalışıyoruz.

bursa-stor-perde-yikama-bölgeleri
  Bursa Halı Yıkama

  Bursa halı yıkama hizmeti vermek üzere 2002 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ADRES

  Vakıf Mahallesi, 2. Vezüv Sk. No:4, 16290 Yıldırım/Bursa

  TEL

  0224 351 06 05

  GSM

  0537 941 92 88

  E-POSTA

  info@bursaguneyhaliyikama.com

  Bursa Halı Yıkama